פרוייקטים

פרוייקטים פעילים:


המלך של נאבארי \ Nabari no Ou \ King of Nabari

רוקוג'ו מיהארו (Rokujou Miharu) הוא נער שנתון בגופו כוח חבוי. הכוח החבוי הזה הוא כוח היצירה. נינג'ות רבות חושקות בכוח הזה בעוד שזה ששולט בו הופך להיות השליט של עולם הנינג'ות. 
חבר לכיתה של מיהארו, אייזאווה קואיצ'י (Aizawa Kouichi), מתחיל להתאמן במועדון נינדו (אומנות הנינג'ות), על-ידי המורה שלו לאנגלית. אייזאווה והמורה שלו לאנגלית, דוראנדל טובארי קומוהירה (Durandal Tobari Kumohira) מסתירים את העובדה שהם נינג'ות.
השניים מנסים לשכנע את מיהארו להצטרף למועדון הנינדו, והוא מסרב בתוקף. אך לאחר שהשלושה מותקפים על-ידי נינג'ות החושקות בכוח החבוי של מיהארו, הוא מצטרף למועדון. הוא יודע שהוא חייב להפוך למלך של נאבארי כדי לשרוד.


ז'אנרים: אקשן, קומדיה, דרמה, על-טבעי. 
מספר פרקים: 26 (כרגע 5 מתורגמים).
הגבלת גיל: PG-13.


פרוייקטים שהושלמו:

בן נודד \ Wandering Son \ Hourou Musuko

האנימה מספרת על מעין משולש די מסובך של חברים: שואיצ'י ניטורי (Shuichi Nitori), טאקאטסוקי יושינו (Takatsuki Yoshino), וסאורי צ'יבה (Saori Chiba). השלושה הכירו ביסודי, ועולים יחדיו לשנה הראשונה שלהם בחטיבה. אומנם, האנימה מתחילה בנקודה שבה הצופה מבין שיש מתח בין השלושה שלא ידוע מה הסיבה אליו. הדבר היחיד שנודע לנו הוא - שואיצ'י ניטורי רוצה להיות בת, ומתלבש כמו אחת. טאקאטסוקי יושינו רוצה להיות בן ומתלבשת כמו בן. ניטורי מאוהב בטאקאטסוקי ומתוודה בפניה, וזו עונה לו בסירוב, בטענה שהיא אינה מוכנה למערכת יחסים כרגע. סאורי צ'יבה, מאוהבת בניטורי.
הסביבה החדשה, החברים החדשים שהם מכירים בחטיבה, המשפחה, הכול יוצר קשיים ורגעים כיפיים, הסביבה המקבלת והלא מקבלת, אלה שיודעים על הסוד הגדול של ניטורי וטאקאטסוקי, ואלה שלא יודעים.


ז'אנרים: דרמה, ג'נדר-בנדר, חלק מהחיים.
מספר פרקים: 11. (הושלם)
הגבלת גיל: PG-13.דמו של הכלב הנזוף \ Togainu no Chi \ Blood of the Reprimanded Dog

לאחר שהוחרבה במלחמת העולם השלישית (המכונה גם הליגה השלישית), יפן חולקה לשניים. שנים אחדות לאחר תום המלחמה, ארגון פשע בשם Vischio משתלט על העיר ההרוסה Toshima (טוקיו לשעבר, עיר הבירה של יפן), שם הוא מקיים משחק-קרב המכונה "Igura". הדמות הראשית, בחור צעיר בשם אקירה (Akira), מואשם על לא עוול בכפו בפשע. לאחר שנעצר, אישה מסתורית מופיעה לפניו, ומציעה לו חופש, בתנאי שיסכים להשתתף במשחק הקרב "Igura" ולהביס את האיש החזק ביותר של "Igura". המלך, או בכינויו "IL-Re". הסיפור עוקב אחר חייו של אקירה ב-"Toshima" הקשה וחסרת החוקים, בעוד שהוא נלחם גם על-מנת לשרוד וגם כדי לפענח את המסתורין המתפתח סביבו.ז'אנרים: אקשן, דרמה, רמיזות של שונאן-איי.
מספר פרקים:  12. (הושלם)
הגבלת גיל: PG-13.פרוייקטים מתוכננים:


מועדון האירוח של תיכון אוראן \ Ouran Koukou Host bu \ Ouran high school Host Club

מועדון האירוח של תיכון אוראן הוא מועדון המורכב משישה גברים צעירים, יפים ובעיקר עשירים, שהיה להם יותר מדי זמן פנוי. סואו טאמאקי, מייסד המועדון, מחליט להקימו במטרה לשעשע נשים צעירות, יפות ובעיקר עשירות, שגם להן, כאמור, יש יותר מדי זמן פנוי.

פוג'יאוקה הארוהי, תלמידה חדשה בתיכון, שמצבה הכלכלי ירוד אך האינטילגנציה שלה אפשרה לה לקבל מילגה, מגיעה במקרה לחדר מועדון האירוח, ושוברת בטעות כד השווה 8 מיליון ין.
בשל מראה המוזנח והלא-מטופח של הארוהי, חברי המועדון מתבלבלים וחושבים שהיא גבר. טאמאקי, בתור מייסד המועדון ובפי חבריו "המלך", עושה לה מהפך מ"גבר מוזנח" ל"גבר יפה ומטופח" ומכריז עליה כעל אחת מחברי המועדון, מה שהופך אותם לשבעה, ובכך תשלם את חובה. אבל מה יקרה כשיגלו שהיא בעצם בת...?

ז'אנרים: קומדיה, דרמה.
מספר פרקים: 26.
הגבלת גיל: PG-13.

אנחנו עדיין לא יודעים את שמו של הפרח שראינו באותו היום \ We Still Don't Know the Name of the Flower We Saw That Day \ Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai
חבורה של שישה חברי ילדות מתפרקת ברגע שאחת מהן, מייקו "מנמה" הונמה, מתה כתוצאה מתאונה. מספר שנים לאחר הארוע, המנהיג של החבורה, ג'ינטה יאדומי, מתנתק מהחברה האנושית וחי את חייו כמתבודד. יום קיצי אחד, מופיעה מולו רוחה של מנמה בצורה של נערה מתבגרת, מבקשת ממנו למלא את המשאלה שלה, ומפרטת שאינה יכולה לעבור לעולם הבא בלי שמשאלתה תתגשם.


מאחר ומנמה לא זוכרת כלל מה היא משאלתה, ג'ינטה אוסף את כל חברי הילדות שלהם לכדי חבורה אחת פעם נוספת, מתוך אמונה שהם המפתח לפתרון הבעיה של מנמה.
אבל; רגשות חבויים, קונפליקטים פנימיים, ותחושות משתהות של מרירות מצד הוריה של מנמה, מביאים לסיבוכים בדרכם לעזור לא רק למנמה לעבור הלאה, אלא גם לעצמם.
ז'אנרים: דרמה, חלק מהחיים, טרגדיה.
מספר פרקים: 11.
הגבלת גיל: PG-13.